fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Співпраця кафедри математики та цифрових технологій з департаментом соціальної політики Кропивницької міської ради

Викладачі кафедри математики та цифрових технологій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка провели продуктивну зустріч з заступником директора департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради Костенко Оленою Володимирівною.

Зустріч відбулася 2 травня та була присвячена аналізу сучасного стану підготовки професіоналів у галузі освіти, математики, статистики та цифрових технологій, а також обговоренню затребуваності таких спеціалістів на регіональному ринку праці. Під час зустрічі О.В.Костенко мала змогу ознайомитися з матеріальною базою, яка забезпечує підготовку кваліфікованих професіоналів своєї галузі.

Розглянули проблематику суспільного призначення професії вчителя і тих соціальних умов сьогодення, в яких відбувається втілення його ціннісної функції.

Під час обговорення акцентувалася увага на важливості синхронізації навчальних програм з актуальними потребами ринку праці та впровадженні компетентностей, необхідних для успішної кар’єри в цій сфері. О.В.Костенко наголосила на значущості взаємодії освітніх установ з державними організаціями у формуванні стратегій зайнятості та розвитку освітніх послуг, які відповідають потребам ринку. Окрема увагу була приділена освітнім програмам:

Перший (бакалаврський) рівень

• Спеціальність: 014.04 Середня освіта (Математика) ОП Середня освіта (Математика та інформатика)
  • Спеціальність 112 Статистика ОП Інтелектуальний аналіз даних та цифрова економіка
  • Спеціальність 015 Професійна освіта ОП Професійна освіта (Цифрові технології)

Другий (магістерський) рівень

• Спеціальність: 014 Середня освіта (Математика) ОП Середня освіта (Математика, інформатика, економіка)
  • Спеціальність 015 Професійна освіта ОП Професійна освіта (Цифрові технології)
  • Спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки ОП Організація освітнього процесу: управління та експертиза (денна та заочна)
  • Спеціальність 112 Статистика ОП Статистика (Фінансова, страхова та комп’ютерна статистика)

Учасники зустрічі висловили сподівання на подальшу співпрацю та підтримку з боку міської ради у розробці інноваційних проєктів та програм, що сприятимуть підготовці висококваліфікованих професіоналів, здатних ефективно працювати в закладах освіти, реалізовувати свій потенціал в різних секторах економіки міста та області.

Інформацію підготували проф. Микола Садовий, проф. Олена Трифонова, доц. Юлія Ботузова